ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
TEKNE ELEKTRİK MALZEMELERİ / Marin Tipi Kablolar
Tekne Elektrik Malzemeleri
> Tekne elektrik tesisatı projelendirme
> Tekne elektrik panoları
> Konsol tipi mimic panel imalatı
> Tekne otomasyon sistemi
> Tekne takip sistemi
> Alarm monitoring sistemi
> Marin kablo
> İzolasyon trafosu ( Sahil - Aydınlatma )
> Marin akü
> Tekne akü şarj cihazı ( Redresör )
> Topraklama plakaları
> Tekne tipi Tutyalar ( marin )
> Seyir Fenerleri ve kontrol devreleri
> Sintine alarm ve kontrol kartları
> Pompa kontrol ve izleme sistemleri
> Paslanmaz ledli butonlar
> Şaft fırçaları
> Carling switch anahtarlar
Tekne Elk. Donatım - Tamir ve Servis
Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye göstergeleri
Manyetik Seviye Göstergeleri
Basınç Seviye Sensörleri
Led Aydınlatma Ürünleri
Tekne - Yat Aydınlatma Ürünleri
Polietilen Tank İmalatı
   
Telefon Numaralarımız
+90 (216) 506 12 23
+90 (536) 277 40 80
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 13:00
 
 
Yurtiçi MNG Sürat
Gün içi Kargoya Teslim..
Marine Electrical Cables
Gemi, yat, bot ve teknelerde kullanılan marin güç ve enerji kabloları ile kumanda, haberleşme kablolarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca yangın devrelerinde kullanılan FFR tipi yangın kabloları içi irtibata geçiniz.
Marin akü şarj cihazı

Teknelerde akülerin şarj edilmesi için kullanılan marin tipi tekne akü şarj cihazları hem 24 volt hemde 12 volt modelleri ile inceleyiniz.

 

Etiketler : Marin kablo fiyatları, kablo fiyat listesi, uygun tekne kablosu, ucuz marin kablolar, parça marin kablo, istanbul kablo imalatçıları, yat kablo satış

 

Karaköy piyasasının en eski ve köklü firmalarından marin kablo imalatında öncü firmaların ürünlerini firmamız stoklarında bulabilirsiniz. Ayrıca yeni imal edilen tekne ve yatlar için yada toplu miktarlardaki ihtiyaçlarınız için uygun fiyat ve kaliteli malzemeyi hızlı bir şekilde deponuza kadar teslim etmekteyiz.

Farklı model ve ihtiyaçlarınıza uygun modeller için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Farklı özelliklerdeki ihtiyaçlarınız için lütfen telefonla bize ulaşın. Sarı sahil kablosu, pano içi kumanda kablo, güç kablosu, sinyal kablosu, yangın kablosu, data kablosu ve aydınlatma kablosu olarak farklı marka ve standartlardaki kablolar için bizi arayabilirsiniz.

Tedarik ve satışını yaptığımız her çeşit kablolar başta Türk Loydu, Rina, BV, alman loydu, lloyd's register gibi dünyanın önde gelen sertifika firmaların testlerinde geçerek onaylanmış ürünlerdir.

Üntel Marin Sahil Besleme Kablosu

 

incele

Sahil güç besleme tipi marin kablo ( Serifikalı ) - Tekne, yat, gemi, bot, duba... gibi deniz araçlarında kullanımı için imal edilen sahil güç besleme kablosu yağ, su ve güneş ışığına dirençli gövdesi ile loyd sertifikalı ve alanında kullanıma uygun güç kablosudur.

Elektrik Panolarında iç bağlantı kablosu olarak kullanılır. Sertifikalı olduğundan dolayı tekne, yat, gemi, bot...gibi deniz araçlarında kullanıma uygundur.

Üntel M2X tipi

Marin Kablo

Üntel MGH-FFR Kablo

Tekne, yat, gemi...gibi deniz araçlarında yangın anında bile kullanıma uygun yangın kablosudur. Alev yürütmez özelliği sayesinde deniz araçlarında yangın devrelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Ekranlı yapısı sayesinde elektrionik cihaz devrelerinde ve pano içi bağlantı kablosu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üntel MGCG Kablo
Üntel M2XY-FR Kablo

Deniz araçlarında ıslak veya kuru alanlarda, güverte altı kabin, kokpit, kamara, salon besleme hatlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Teknelerde, yatlarda veya gemi elektrik kablolarında genel besleme hattı olarak kullanılabilir.

Üntel M2XH Kablo
Üntel FMGCH-FFR Kablo

Tüm gemi, tekne ve deniz taşıtlarında telsiz, radar, bilgi letişim ve haberleşme devrelerinde kullanıma uygun kontrol kablolarıdır.

Tekne ve yatlarda sahil besleme fiş yada prizi olarak kullanılan bu ürünler marinadan elektrik alırken, koy ve limanlarda teknenizin elektrik sisteminin kolay ve rahat bağlantı kurmasını sağlar.

Krom Priz 32A
Marin Fiş
Satışını yaptığımız ve stoklarımıda bulunan ihtiyacınıza uygun marin kablo fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Erse veya Erişim kablo gibi farklı markalı marin kablo çeşitlerimiz için telefonla bilgi alabilirsiniz.

Ana Sayfa Kataloglar e-mail Ulaşım
© Copyright Serdar Taylan.  Tüm Hakları Saklıdır. | 2017

iletişim :

Telefon : 0 216 506 12 23
Whatsapp : 0 536 277 40 80