ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
Tekne Elektrik Malzemeleri
Tekne Elk. Donatım - Tamir ve Servis
Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye göstergeleri
Manyetik Seviye Göstergeleri
Basınç Seviye Sensörleri
Led Aydınlatma Ürünleri
Tekne - Yat Aydınlatma Ürünleri
Polietilen Tank İmalatı
   
Telefon Numaralarımız
+90 (216) 506 12 23
+90 (536) 277 40 80
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 13:00
 
 
Yurtiçi MNG Sürat
Gün içi Kargoya Teslim..

Hakkımızda

SETA Teknik Elektrik adı ile hizmet veren firmamız hem imalat hemde ithal ettiği ürünleri pazarlayarak her türlü deniz araçlarında 15 yılı aşkın süredir teknik destek ve ürün tedarik konularında faaliyet göstermektedir. Sadece ürün satışı değil, satılan ürün yada cihazı yerine monte ederek hem müşteri memnuniyetini hemde sizleri kaliteli ürünle buluşturmanın heyecanını yaşamaktayız. Marmara, akdeniz ve ege bölgesinde mevcut kadromuz veya teknik destek ekiplerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tekne, yat, bot, yelkenli...gibi her türlü deniz araç ve taşıtınız için elektrikli sistem, cihaz, ürün, parça veya malzeme hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Vizyonumuz : SETA Teknik Elektrik kurulduğu günden bu güne kadar imalatını ve satışı yaptığı ürünlerin tamamında özelikle avrupa menşeili ürünleri kullanarak malzeme ve ürün kalitesini üst düzeyde tutmuştur. Bu sayede geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı başarmış ve bunun için ilk günkü heyecanı ile çıtası yüksek tutmaya devam edecektir.

 
Misyonumuz : Müşteri memnuniyetinin kaliteden geçtiğini idrak eden firmamız geçmişte olduğu gibi gelecekte de kaliteli hizmet vermek adına yenilikleri takip eden, teknolojik yatırımlara önem veren ve tecrübeli çalışma arkadaşlarını bünyesinde bulundurarak sizlerin hızlı ve kaliteli hizmet almasını görev edinmiştir.
DENİZ ŞAKAYA GELMEZ...! SİZ SİZ OLUN DENİZDE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYİN.
  Bir Dost...
Ana Sayfa Kataloglar e-mail Ulaşım
© Copyright Serdar Taylan.  Tüm Hakları Saklıdır. | 2017

iletişim :

Telefon : 0 216 506 12 23
Whatsapp : 0 536 277 40 80