ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
HİZMETLERİMİZ
Tekne Elektrik Malzemeleri
Tekne Elk. Donatım - Tamir ve Servis
> Tekne elektrik donatım işçiliği
> Tekne elektrik servisi ( Bakım - onarım )
> Tekne güneş paneli montajı
> Pasarella tamir ve arıza servisi
> Baş pervane bakım ve tamir servisi
Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye göstergeleri
Manyetik Seviye Göstergeleri
Basınç Seviye Sensörleri
Led Aydınlatma Ürünleri
Tekne - Yat Aydınlatma Ürünleri
Polietilen Tank İmalatı
   
Telefon Numaralarımız
+90 (216) 506 12 23
+90 (536) 277 40 80
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 13:00
 
 
Yurtiçi MNG Sürat
Gün içi Kargoya Teslim..
Su Seviye Sensörleri
Tank seviye ölçüm sistemleri ve sıvı seviye sensörlerinde aradığınız model ve ürün çeşitlerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz.
Led Bar Armatür
Tank seviye ölçüm sistemleri ve sıvı seviye sensörlerinde aradığınız model ve ürün çeşitlerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz.
Etiketler : Tekne elektrik tesisatı, yat elektrik malzemeleri fiyatı, marin pano ve panel imalatı, gemi sigorta paneli fiyat listesi, konsol dağıtım sigorta panel imalatları, dizayn ve üretim, istanbul, antalya.

Tekne ve Yat Elektrik Tesisat Projelendirmesi

Tekne ve yatlarda rina, türk loydu, BV, lloyd's Register, alman loydu.... gibi sertifika firmalarını belirlediği kriterlere uygun hazırlanan elektrik donatım projeleri firmamızda deneyim mühendis kadromuz tarafından hazırlanarak iş sahibinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilir.

Tekne Elektrik Tesisatı Donatım İşçiliği

Motor yat, yelkenli, bot, tekne ve her türlü deniz aracının ihtiyaç ve loyd kurallarına göre dizayn edilen elektrik tesisat projesine sadık kalınarak yapılan elektrik donatım işçiliği konusunda tecrübeli tekniker, teknisyen ve çekirdekten yetişen ustalarımızın görüş ve önerileri doğrultusunda loydun belirlediği sınırlar çerçevesinde donatılarak sorunsuz ve hızlı bir donatım hizmeti sunmaktayız.

Tekne, Yat ve Gemi Alarm Monitoring Sistem Kurulumu

Teknelerde kapı, hatch, sintine, yakıt, su, makine, hidrolik, fan, pompa, tank...gibi cihaz ve ekipmanlar ile bunlara bağlı sistemlerin çalışabilirliği veya arıza durumlarında ikaz veya alarm alarak sonucu kötüye gidebilecek durumların önüne geçilmiş olur. Ayrıcaloyd standartlarında koruma imkanı sağlanmış olur.

Yat & Tekne Bakım, Onarım, Tadilat ve Servis Hizmetleri

Tekne, yat gibi deniz araçlarında elektrik tesisatı başta olmak üzere boru donatım, makine - pompa - motor bakımı ile arıza tespiti veya test keşiflerinin yapılarak ekpertiz çalışması yapılmaktadır. Alanında uzman ekiplerin hazırladığı rapora göre tadilat, bakım ve onarımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Tekne, Yat ve Gemi Tipi Ana Dağıtım ve Mimic ( konsol ) Panel İmalatı

Kaptan köşkü sigorta paneli, makine dairesi güç panosu veya kabin içleri dağıtım panelleri ile farklı kullanım amacına uygun marin sigorta panelleri için doğru adrestesiniz. Özel imalat veya hazır tekne sigorta panel fiyatları için bizi arayın.

Tekne İçi Güç Otomasyon Sistemi Kurulumu

Marin otomasyon veya tekne jeneratör otomasyon sistemlerinde her marka veya model cihazlarınız uluslararası standartlara uygun olarak senkron veya paralellemesi yapılır. Yeterki mevcut sisteminiz entegrasyona uygun modeller olsun.

Tekne Tipi Marine Sahil İzolasyon Trafo İmalatı

Marina veya tersanelerde teknelerin elektrik enerjisi aldığı her yerde mutlaka şebekeden elektrik kaçakları oluşmaktadır. Bu kaçakların tekneye büyük zaralar verdiği hepimizin malumudur. Bu kaçakları sahil girişine bağlayacağınız izolasyon trafosu ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Seviye Ölçüm Sistemleri İmalatı

Su, yağ, mazot, süt...gibi sıvı tanklarında veya depoların içerisinde bulunan sıvının seviyesini belirlemek için veya sıvı belirli bir seviye ye geldiğinde kontak alarak alarm veya ikaz sistemi çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuz seviye sensörü ve seviye şamandırası çeşitlerini bulabilirsiniz..

Pasarella tamir, bakım ve onarım servis hizmeti

Teknelerde kıç platform veya pasarella bakımları, tamir ve servis hizmeti veren firmamız izmir, göcek, bodrum, marmaris, fethiye, yalıkavak, turgutreis, didim, çeşme, antalya, alanya, kemer... gibi ülkemizin bütüm liman ve marinalarına hizmet vermektedir.

Baş pervane tamir, bakım ve onarım servis hizmeti

Yat ve benzeri deniz taşıtların yanaşma esnasında veya rüzgarlı havalarda ihtiyaç duyulan baş pervane modelleri ile bunların bakım ve servis hizmetini veren firmamız ayrıca yerinde baş pervane montajı ve kurulum hizmeti vermektedir. Baş pervane kumandası, baş pervane rölesi, baş pervane tüneli, baş pervane kontaktörü...gibi diğer parçalarıda temin edilebilir.

Plastik yakıt tankı imalatı

Sadece tekne, yat ve benzeri deniz taşıtları için değil aynı zamanda araç, karavan, otobüs, kamyon gibi araçların hem yakıt tankları, hem su depoları veya pis su atık tanklarını üretiyoruz. Ayrıca asit indirme depoları, kimyasal sıvı tankları, ilaç ve medikal sıvı muhafaza edilmesinde polietilen tank imalatı ile güvenli ve uzun ömürlü olarak koruma imkanı sağlamaktayız.

Polietilen tatlı su ve pis su tankı imalatı

Yüksek yoğunluklu polietilen malzeme kullanılarak imal edilen içme suyu veya pis su tankları kaliteli ve uzun ömürlü yapısı sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Teknelerde, karavanlarda, araba ve otobüs gibi bir çok araçta güvenle kullanabilirsiniz.

Duş tankı imalatı

Koku Filtresi - Akü Sandığı

Hava Kanalı - Soğutma Dolabı

Tekne Güneş Paneli Montajı
DENİZ ŞAKAYA GELMEZ...! SİZ SİZ OLUN DENİZDE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYİN.
  Bir Dost...
Ana Sayfa Kataloglar e-mail Ulaşım
© Copyright Serdar Taylan.  Tüm Hakları Saklıdır. | 2017

iletişim :

Telefon : 0 216 506 12 23
Whatsapp : 0 536 277 40 80