ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
TEKNE ELEKTRİK MALZEMELERİ / Konsol Tipi Mimic Panel İmalatı
Tekne Elektrik Malzemeleri
> Tekne elektrik tesisatı projelendirme
> Tekne elektrik panoları
> Konsol tipi mimic panel imalatı
> Tekne otomasyon sistemi
> Tekne takip sistemi
> Alarm monitoring sistemi
> Marin kablo
> İzolasyon trafosu ( Sahil - Aydınlatma )
> Marin akü
> Tekne akü şarj cihazı ( Redresör )
> Topraklama plakaları
> Tekne tipi Tutyalar ( marin )
> Seyir Fenerleri ve kontrol devreleri
> Sintine alarm ve kontrol kartları
> Pompa kontrol ve izleme sistemleri
> Paslanmaz ledli butonlar
> Şaft fırçaları
> Carling switch anahtarlar
Tekne Elk. Donatım - Tamir ve Servis
Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye göstergeleri
Manyetik Seviye Göstergeleri
Basınç Seviye Sensörleri
Led Aydınlatma Ürünleri
Tekne - Yat Aydınlatma Ürünleri
Polietilen Tank İmalatı
   
Telefon Numaralarımız
+90 (216) 506 12 23
+90 (536) 277 40 80
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 13:00
 
 
Yurtiçi MNG Sürat
Gün içi Kargoya Teslim..
Marin Voltmetre Göstergeleri
Tekne ve yatlarda gösterge panellerinde kullanılan marin voltmetre çeşitlerini inceleyin....
Tekne Güneş Paneli
Yatlarda, yelkenli teknelerde veya bütün deniz taşıtlarında kullanabileceğiniz marin solar günel paneli çeşitleri için...

 

Etiketler : tekne gösterge paneli, tekne alarm paneli, tekne konsol imalatı, marin panel imalatı, yat sigorta paneli, tekne kontrol paneli, Tekne elektrik paneli, fiyat listesi, panel fiyatları

İmalat Çiziminden Örnekdir.

Konsol Tipi Mimik Panel İmalatı

Tekne, yat, gemi gibi deniz araçlarının dümenevi konsol, makine dairesi kumanda odası gibi alanlarında kaptan yada gemici personelin rahatlıkla kullanımına olanak sağlayan panel imalatlarını kendi firmamız bünyesinde yapmaktayız.

Konulacak yerin ölçülerini alarak başladığımız imalat çalışmalarına bilgisayar ortamında hazırladığımız malzeme yerleşim çiziminin birebir çıktısını alarak yerinde prova yapıyoruz. Sizin onayınızın akabinde aluminyum malzemeye lazerde kestirdiğimiz paneli sizin tercihinize göre fırın veya elektrostatik boya ile kaplıyoruz. Boyanan paneli serigrafi yazılar ile görsel açıdan tamamlayarak cihaz ve ekipman montajına geçiyoruz. Cihaz ve ekipman montajı yapıldıktan sonra teknede yerine konulan panelin tekne bağlantılarını da yaparak test edip tekne yetkilisine teslim ediyoruz.

 

Detaylar ve Özellikleri

  • Lazer kesim ve serigrafi çizimleri firmamız mühendisleri tarafından çizilir. Dolayısıyla hata yapma oranı yok denecek kadar azdır.
  • Sert kaliteli aluminyum kullanmaktayız. Aşınma ve deforme olmaz.
  • Switch ve ledler kalitelidir. Uzun kullanım ömürleri vardır.
  • İstenilen boyut ve ebatta imal edilebilir.
  • Back light ( arkadan aydınlatma ) yapılarak panel görselini ön plana çıkartabilirsiniz.
  • Elektrik panelinin ledlerini dimleyerek ışık şiddetini kesebilirsiniz.
  • Fırın boya veya elektrostatik boya ile konsolda fark yaratabilirsiniz.
  • İsteğe bağlı olarak panel kaplama yapılabilir. ( karbon veya ağaç görünümlü yapılabilir. )
  • Karar verdiğiniz paneli 2 günde teslim edebilmekteyiz.

ARAYIN DETAYLARI KONUŞALIM

BİLGİSAYAR ORTAMINDA DİZANY EDELİM.

KARAR SİZİN.

+90 216 507 15 45

+ 90 536 277 40 80

Ürün katalog ve detaylarını çok yakında burada bulabilirsiniz.

AC ve DC Sigorta Dağıtım Paneli ( Aluminyum ve Serigrafi baskı )
Aluminyum panel üzerine imal ettiğimiz AC ve DC mimic panelleri teknede bulunan elektrik sistemlerine uygun olarak donatarak rahat ve kolay kullanım imkanı sağlaması amacı ile özel olarak dizayn edilmektedir. Tamamı kendi bünyemizde tasarlanarak hazırlanan mimic panelleri ayrıca seyir feneri kontrol, yangın alarm sistemi, ölçü aleti ( voltmetre, ampermetre, yakıt veya su seviye göstergesi...gibi ), sintine alarm ve pompa kontrol sistemi gibi ihtiyaç duyulan farklı kombinasyonları bir arada toplama olanağı sağlar. Teknelerin genel alarm sistemi ve makine dairesi acil durum alarm ( emergency alarm ) devresi de yine bu panelden kontrol ve kumanda edilebilir.

LOGO VE YAZILAR FARKLI RENK YAPILABİLİR.

Sintine ve Kapı Alarm Panel İmalatı

Gemilerde Güverte kapıları, kaçış hatchleri, makine dairesi kapıları, su geçmez perde geçişleri, sintine alarmları, tank dolu veya tank boş alarmları gibi her türlü alarm devresini tek bir sistemde toplayarak Loyd standartlarına uygun sesli ve ışıklı alarm alabileceğiniz alarm ve ikaz panel imalatları yapılmaktadır. Gemi, tekne veya yatınıza uygun modelde hazırlanarak imal edilen bu paneller çiziminden testine kadar kendi bünyemizde uzman kadromuz tarafından üretilmektedir. Fiyat teklifi veya ölçü detayları için firmamızla irtibata geöebilirsiniz.

Kanuni Dredger ( kazı dubası )

Alarm İkaz Panel Örneği

Tekne Gösterge Panelleri
Teknelerde kullanılan devir göstergesi, hararet göstergesi, yağ basınç göstergesi, yakıt seviye göstergesi çakmaklık soket çıkışı ve ikaz lambalarının bulunduğu hazır gösterge panellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Gösterge iç kadran rengi beyaz veya siyah seçebilirsiniz. Ayrıca siyah veya beyaz panelin teknenize uygun olan mdelini seçme imkanına sahipsiniz.

Panel ve konsol kaplama ( Karbon kaplama üzeri serigrafi )

Tekne ve yatlarda özellikle konsol, panel, pano, buton, etiket...gibi bir çok ürün üzerine karbon kaplatarak parlak ve şık bir görünüm elde edilebilir. Üzerine serigrafi ile yazı, şekil, logo, resim veya çizim yapılarak farklı amaçlar için rahatlıkla kullanılabilir. Cilasız olarak mat bir görünüm elde edilirken üzerine cila atılarak parlak bir görünüm elde edilebilir.

Tekne Konsol Örnekleri Tekne Gösterge Panelleri
Koyu renk panellere beyaz, açık renk panel ve panolara siyah veya koyu renklerde serigrafi işlemleri uygulanmaktadır.
Marin Sigorta Panel Örneği

Tekne ve yatlarda farklı model ve renklerde panel imalatı yapmaktayız. Yanda gördüğünüz panelin rengi teknenin iç dizaynına uygun olarak turuncu renge boyanmış ve teknenin iç dizaynı ile uyumlu bir ahenk sağlanmış oldu. Sizinde konsolunuzda istediğniz renk boya veya kaplama rengini seçerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Üzerine monte edilen carling switches sigortaları ile teknede kullanılan elektrikli cihazların kaçak veya kısa devrelere karşı güvenliğini sağlamış olursunuz. Bu sayede hem şık hemde kullanışlı tekne sigorta paneli sahibi olursunuz.

Tekne Gösterge Panelleri - Özel Ölçü
Teknelerde kullanılan kaptan köşkü kumanda paneli veya köprü üstü kumanda panelleri özel ölçülerinize göre hazırlanarak yerine uygun olarak imal edilir. İmalat sırasıyla tekne konsolunda panelin yapılacak yeri ölçülendirilerek bilgisayar ortamında çizimleri yapılır. Teknede kullanılan veya kullanılacak buton, switch, gösterge, ekran, kumanda kolu, marş anahtarı, ikaz lambası, carling switch, tank seviye göstergeleri, radar ekranları....gibi bütün kullanılan cihazlar ölçülendirilerek bilgisayar ortamında yerleşimi yapılır. Tekne kullanıcısı veya katan tarafından onaylanan yerleşimler lazer kesime gönderilerek alüminyum plaka yerine göre kesilir. Daha sonra müşterinin tercihine bağlı olarak karbon kaplama veya istenilen renkte fırın boya yapılarak üzerine yazı, resim veya çizimlerin yapılması için serigrafi atölyesine gönderilir. Panel üzerine basınlan serigrafi ile malzemelrin toplanması, bağlantılarının yapılarak yerine monte edilmek üzere teslim aşamasına gelmektedir. Sizde ihtiyacınız olan marin konsol paneli ile ilgili firmamızla irtibata geçin. Yerinde ölçülendirme yapalım. İhtiyacınızı karşılayarak zevkinize göre konsol ve kumnada panelinizi imal edelim.

LOGO VE YAZILAR FARKLI RENK YAPILABİLİR.

Tekne Konsolu Ağaç Kaplama İmalat Örneği

Tekne yeni yapılacaksa yerine göre yenisi, eski konsolun yerine yenisi yapılacaksa mevcut panellerin ölçüleri çıkartılarak bilgisayar ortamında çizimi yapılır ve birebir aynısı hazırlanır.
Hazırlanan paneller müşterinin tercih ettiği ağaç kaplama ile kaplanarak temizliği yapılır.
Üzeri orninal ağaç kaplama ile kaplanan konsol tesfiye işlemleri yapılarak çapak veya görünmesini istemediğimiz detaylardan temizlenerek hazırlıklarına devam edilir.
Hazırlanan panellerin dolgusu yapılarak serigrafi işlemine geçilir. Tekne sahibi veya kullanıcının isteğine göre panel üzerine yazılar yazılarak son kat parlatma işlemine geçilir.
Son kat parlatması yapılan tekne konsolu yerine monte edilmek üzere hazırlanmış olur. Yazı renkleri istenilen renkte yapılabilir. Kaplama ağacının çok farklı model ve desenleri mevcuttur. Sizin seçeceğiniz bir model ile teknenizin konsolunu kaliteli ve klas bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Eskiyen, güneşten çatlayan, çizilmiş veya kırılmış eski elektrik panellerinizi bilgisayar ortamında çizerek istediğiniz renk, desen yada model de imalat ve montajını yapıyoruz.

Ana Sayfa Kataloglar e-mail Ulaşım
© Copyright Serdar Taylan.  Tüm Hakları Saklıdır. | 2017

iletişim :

Telefon : 0 216 506 12 23
Whatsapp : 0 536 277 40 80