ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
TEKNE ELEKTRİK MALZEMELERİ / Tekne elektrik panoları
Tekne Elektrik Malzemeleri
> Tekne elektrik tesisatı projelendirme
> Tekne elektrik panoları
  - Ana dağıtım panosu
  - Dar ana dağıtım panosu
  - Kabin tipi dağıtım panosu
  - İnce dağıtım panosu
  - Pano aksesuarları
  - Sealux sigorta paneli
> Konsol tipi mimic panel imalatı
> Tekne otomasyon sistemi
> Tekne takip sistemi
> Alarm monitoring sistemi
> Marin kablo
> İzolasyon trafosu ( Sahil - Aydınlatma )
> Marin akü
> Tekne akü şarj cihazı ( Redresör )
> Topraklama plakaları
> Tekne tipi Tutyalar ( marin )
> Seyir Fenerleri ve kontrol devreleri
> Sintine alarm ve kontrol kartları
> Pompa kontrol ve izleme sistemleri
> Paslanmaz ledli butonlar
> Şaft fırçaları
> Carling switch anahtarlar
Tekne Elk. Donatım - Tamir ve Servis
Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye göstergeleri
Manyetik Seviye Göstergeleri
Basınç Seviye Sensörleri
Led Aydınlatma Ürünleri
Tekne - Yat Aydınlatma Ürünleri
Polietilen Tank İmalatı
   
Telefon Numaralarımız
+90 (216) 506 12 23
+90 (536) 277 40 80
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 13:00
 
 
Yurtiçi MNG Sürat
Gün içi Kargoya Teslim..
Etiketler : Tekne sigorta paneli , Marin elektrik panoları, konsol pano fiyatı, marin elektrik malzemesi fiyatları, Tekne elektrik panoları, ucuz yat panosu, marin pano fiyatları
Firmamız bünyesinde imal ettiğimiz pano, panel ve sigorta panellerini bu adreste bulabilirsiniz. Ürettiğimiz elektrik panelleri fiyat listesini firmamızdan isteyin.

Schneider firması özellikle yat ve teknelerde kullanılması için dizayn ettiği marine tipi tekne elektrik dağıtım panoları her türlü deniz aracında kolay montaj ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Modüler ve kompakt modelleri sayesinde hem makine dairelerinde hem kabin ve konsol içlerinde rahat kullanım imkanı sunar.

Makine dairesi gibi yüksek IP standardına ihtiyaç duyulan yerler için Prisma GK, Daha düşük IP standartdı gereken kabin dağıtım panoları için Prisma G serilerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu tip panolar farklı yükseklik ve derinliğe sahip modelleri sayesinde her türlü yer ve alana uygun boyda ve standartta rahatlıkla kurulabilir. Sizin ihtiyacınıza uygun tekne ve yat elektrik panolarını aşağıdaki linklerden inceleyebilir uygun fiyatlarını öğrenmek detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sigorta Dağıtım Panosu - Alüminyum üzeri serigraf baskılı
Kaptan köşkü, dümen evi, kabin içlerinde, salon veya konsol bölgesinde kullanıma uygun olarak dizayn edilen sigorta panelleri sadece sigorta paneli olarak değil seviye göstergesi, voltmetre, ampermetre, şalter, buton ve switch paneli olarakta üretilebilir. Hazır alınan modellere göre fiyat olarak daha uygun ve ucuz fiyatlara gelen panel farklı renk ve model olarakda hazırlanabilir. Panellerden iç aydınlatmaları, dış aydınlatmaları, güverte aydınlatmalarını, su altı lambalarını, buz dolabı, buz yapıcı, kabin aydınlatma, tuvalet aydınlatma, sintine aydınlatma lambaları, müzik sistemi, radyo sistemi, sintine pompaları, yakıt pompaları, hidrofor, su yapıcı...gibi sistemlerin besleme sigortalarını bağlayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ral 9001 beyaz - Güç Panosu Uygulama Örneği
Yanda gördüğünüz Ana Güç ve Kontrol Panosu teknenin ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini üreten jeneratörlerin dağılım, kontrol ve kumandasının bir arada toplandığı yerdir. Jeneratörlerden üretilen elektrik enerjisi bu ana güç panosunda güç yönetim sistemi ( PMS ) ile kontrol altında tutularak ihtiyaç duyduğunda iki veya tek jeneratörü çalıştırarak hem yakıt, hemde güç tasarrufu yapma imkanı sunar.
Sea Lux Tekne Sigorta Paneli - Hazır Tekne Elektrik Paneli
10 metre ve altı boydaki teknelerde rahatlıkla kullanabileceğini montajı kolay ve kullanımı rahat bu switch panelleri firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Size uygun tekne elektrik paneli seçerek mevcut sisteminize veya yeni teknenize monte edebilirsiniz.
  3'lü sigorta paneli ( 80 x 100mm ebatlarında )
4'lü sigorta paneli ( 80 x 120mm ebatlarında )
5'li sigorta paneli ( 80 x 145mm ebatlarında )
6'lı sigorta paneli ( 80 x 170mm ebatlarında )
8'li sigorta paneli ( 80 x 215mm ebatlarında )
10'lu sigorta paneli ( 80 x 250mm ebatlarında )
Farklı ebatlardaki modeller için arayınız.
Hazır Tekne Sigorta Panosu
Çoğunlukla küçük ebatlı tekne veya yatlarda hazır sigorta panelleri kullanılmakta. Her teknede bulunan standart ekipmanlara göre hazırlanmış bu sigorta panosu değişik boy ve ebatlarda sisteminize uygun cihaz seçimleri ile hem 12 Volt hem 24 Volt hemde 220 Volt sistemlerde kullanabilirsiniz. Sahil beslemesi, inverter sistem beslemesi, voltmetre ve ampermetresi, kaliteli mandallı sigortaları ile eşsiz bir üründür.

Makine Dairesi Ana Dağıtım Panoları - IP55 yüksek IP kalitesi

Rina - Türk Loydu - BV veya Alman Loydu standartlarına uygun makine dairesi ana güç ve kumanda panoları imalatını yapmaktayız. Ölçü ve detaylar için inceleyiniz.

Dar Ana Dağıtım Panoları - IP55

Özellikle konsol içi, dolap içi veya dar alanlara konulması gereken dağıtım yada sigorta panoları için imal edilen bu tip dağıtım panoları farklı model ve ölçüleri ile bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Kabin Tipi Dağıtım Panoları - IP43

Tekne ve yatlarda daha çok kabin içlerinde veya kat dağıtım panosu olarak kaçak akım korumalı olarak dizayn edilen bu modeller kapaklı veya kapaksız çeşitleri ve IP modelleri ile burada.

İnce Dağıtım Panoları - IP43

Derinliği olmayan daha sığ yerler için kullanıma uygun bir modeldir. Çoğunlukla küçük ebatlı baot, yat veya yelkenli tekne modellerine uygundur. Farklı ebatlarda ürünler için irtibata geçiniz.

Pano Aksesuarları ( ray - kanal - bara vs. )

Elektrik Panolarının daha kolay kullanım ve montaj edilebilmesi için dizayn edilen aparatlar ve cihazlar için detayları su sayfada bulabilirsiniz. Opsiyonel ürünler fiyat kataloğunu firmamızdan isteyin.

Ana Sayfa Kataloglar e-mail Ulaşım
© Copyright Serdar Taylan.  Tüm Hakları Saklıdır. | 2017

iletişim :

Telefon : 0 216 506 12 23
Whatsapp : 0 536 277 40 80