ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ÜRÜNLER REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM
POLİETİLEN TANK İMALATI / Duş tankı imalatı ( Duş Tavası )
Tekne Elektrik Malzemeleri
Tekne Elk. Donatım - Tamir ve Servis
Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye göstergeleri
Manyetik Seviye Göstergeleri
Basınç Seviye Sensörleri
Led Aydınlatma Ürünleri
Tekne - Yat Aydınlatma Ürünleri
Polietilen Tank İmalatı
> Plastik yakıt tankı imalatı
> Tatlı su ve pis su tankı imalatı
> Duş tankı imalatı ( Duş tavası )
> Koku filtresi - havalandırma ve aksesuar
   
Telefon Numaralarımız
+90 (216) 506 12 23
+90 (536) 277 40 80
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 13:00
 
 
Yurtiçi MNG Sürat
Gün içi Kargoya Teslim..

Etiketler : duş tankı imalatçıları tuzla, istanbul, pendik, duş tavası, duş transfer tankları, sintine pompası, flatör

Duş Tankı ( Duş Tavası )

Tekne ve yatlarda lavabo, duş, klima veya zemin su giderleri ufak ebatlardaki su tanklarında toplanarak otomatik olarak pis su tankına veya gri su tankına aktarılmaktadır. Hem tekneye pis su kokusunun engellenmesi hemde sistemin otomatik olarak çalıştırılması için kullanılan bu duş tankları istenilen ebatlarda küçük veya büyük olarak imal edilebilmektedir. Uygun fiyatlara farklı modelleri bulabileceğiniz ürünler çok yakında bu adreste. Teknik detayları ve fiyat listesi için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Lavabo ve duş tankı örnekleri
Hazır Duş Tavası Duş Tankı imalatı
HDPE polietilen malzemeden imal edilen bu tanklar siyah veya beyaz renkte yapılabilmektedir. Giriş ve çıkış fittingleri manşon veya hortum ağzı olarak yapılmaktadır. Tankın içine kullanılacağı yerin teknik detayları değerlendirilerek uygun pompası ve flatörü yerleştirilmektedir. Deniz ve kara araçlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otomatik olarak bağlanan duş tankı dolduğu zaman içinde bulunan suyu dışarıya atmaktadır. tank boşaldığında tekrar otomatik olarak durmaktadır. Tankın üstten müdahale kapağı bulunmaktadır. Giriş hattı üzerinde filtre bulunmaktadır. Bu filtre belirli bir aralıkla temizlenerek sistemin sorunsuz ve sağlıklı olarak çalışması sağlanır. Ürünleri hazır olarak tedarik edebileceğiniz gibi kullanacağınız yerin ölçüsüne göre imal ettirebilirsiniz.
Hazır Duş Tavası    

Tekne ve yatlarda lavabo, duş, güverte gideri gibi gri sular bu duş tavalarında toplanarak teknenin ana pis su tankına buradan aktarılır. Bu sayede belirlenen bölgelerde bulunan su giderleri buralarda toplanarak tek bir hat üzerinden ana tanka basılır vea tahliye edilir. Bu tankların içinde pis su atış pompası ve flatörü hazırdır. 12V veya 24Volt besleme ile çalışmaktadır. Farklı boy ve ebatları ile uygun fiyat garantisini firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa Kataloglar e-mail Ulaşım
© Copyright Serdar Taylan.  Tüm Hakları Saklıdır. | 2017

iletişim :

Telefon : 0 216 506 12 23
Whatsapp : 0 536 277 40 80